Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Všeobecná/dětská/praktická sestra

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29100440769 | aktuálnost: 27.04.2024

Dětské centrum Veská

Upřesňující informace

Nástup dohodou.
Náplň práce:
Poskytování komplexní vysoce specializované ošetřovatelské péče o děti se závažným onemocněním a o jejich rodiny, zejména o děti s život limitující a život ohrožující
diagnózou společně s týmem dalších oborníků.
Provádění léčebných, ošetřovatelských nebo rehabilitačních postupů včetně psychické
přípravy dítěte k diagnostickým, terapeutických a ošetřovacím výkonům. Edukuje rodiče ve výchově a péči o děti v jednotlivých vývojových obdobích.
Požadujeme:
Odbornou způsobilost podle § 5, § 5a, § 21b zákona č.96/2004 Sb. o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních)
Osobnostní předpoklady: vyrovnanost a osobní vyzrálost, psychickou odolnost a schopnost snášet zvýšenou emoční, citovou a sociální zátěž, přiměřenou citovou empatii a sociální kompetentnost, důslednost, předvídavost, rozhodnost v krizových situacích, trpělivost, schopnost kritického a objektivního úsudku, komunikativnost, otevřenost, týmovost.
Plná svéprávnost, výpis z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost
Mzda + příplatky podle velikosti úvazku, délky praxe v oboru, podle dosaženého vzdělání.
Možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek.
Vhodné pro absolventy.
Životopisy zasílejte do 30.4.2024 na e-mail: personal@dcveska.cz

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič (řízení služebního vozidla)PHP_EOL

Mzda: 26 290 - 41 780 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 21, Sezemice, 53304

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy