Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vrátný - OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28913480738 | aktuálnost: 02.05.2024

ČOS - Speciální servis s.r.o.

Upřesňující informace

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 731 435 435, e-mail: personalista@cosas.cz
Požadujeme: slušné vystupování, věk nad 18 let, trestní bezúhonnost

Popis pozice:
- starost o plynulý chod na recepci
- pracovní doba každý den 20:00 06:00 hod
- kontrolní obchůzková činnost
-znalost EZS, EPS výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:
- zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
- osobní přístup a možnost zaučení pro zájemce bez praxe
- dlouhodobou spolupráci na HPP

Směnný provoz: Noční provoz

Mzda: 18 900 - 22 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený