Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vrátný - informátor / vrátná - informátorka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29363880741 | aktuálnost: 29.05.2024

Irina Haidari

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou, turnusové služby (pracovní doba od 6 hod. do 18 hod. cca 2x týdně).
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: prohlídka zaměstnanců a aut.

Požadavky zaměstnavatele: trestní bezúhonnost

Kontakt - paní Haidari Irina, tel.: 774 376 770 (v době od 12:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: sokol3355@seznam.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Jiné trestní bezúhonnostPHP_EOL

Mzda: 15 840 - 17 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zelená 226, Česká Skalice,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený