Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vrátný

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28708620715 | aktuálnost: 07.05.2024

SEKURO & Group s.r.o.

Vrátný

Upřesňující informace

z: 216.1.2024, a:29.4.2024
POUZE s INVALIDNÍM DŮCHODEM

Požadujeme :
Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe u bezpečnosti výhodou - není však podmínkou. Certifikát strážného (pokud nemáte, zajistíme).

Náplň práce:
Kontrola a evidence vjezdu automobilu.
Kontrola a evidence příchozích a odcházejících osob.
Pochůzková činnost s kontrolou areálu.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt telefinicky Po - Pá od 9:00 - 14:00 hod. na č.: 734 514 315. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.sekuro@gmail.com, nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu.

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 117 - 120 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Zborovská 823/65, Nový Jičín,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený