Typ nabídky

Minimální mzda

Voňavá práce operátora výroby - nástup do kmene

referenční číslo: 45810 | aktuálnost: 07.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci, která vám bude vonět? Začněte pracovat pro našeho klienta, který se zabývá výrobou medových dortů. Hledáme pracovníky na dvě oddělení – operátor balení, operátor krému. Jedná se o sladkou a voňavou práci pouze u nás. Nástup je ihned do kmene.
Operátor balení: budete obsluhovat automatické linky v části balení pomocí dotykových panelů, vkládat obalový materiál – krabice/ folie, dělat kontrolu kvality a obsluhu dalších strojů na míchaní těsta. Operátor krému: na této pozici budete obsluhovat stroje a zařízení pro výrobu krému, kontrolovat kvalitu a měřit parametry surovin a polotovarů. Jedná se opravdu o klidnou, čistou a voňavou práci!

Požadujeme

Uživatelskou znalost práce na PC SŠ s vyučením Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství Praxe ve výrobě alespoň 2 roky Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (volné víkendy) Zodpovědnost a spolehlivost v docházce

Nabízíme

Mzda 27.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce Docházkový bonus 500 Kč (za celý odpracovaný měsíc) Výkonnostní bonus Nástup přímo do kmene Stravenky v hodnotě 180kč/den 5 týdnů dovolené Multisport karta (po zkušební době) Penzijní příspěvek (po odpracovaném roce) Smlouva na HPP Práce v moderní výrobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl