Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Voňavá práce operátora výroby do kmene firmy

referenční číslo: 53633 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Začněte pracovat pro našeho klienta, který se zabývá výrobou medových dortů ve Frýdku - Místku. Hledáme pracovníky na dvě oddělení – operátor balení, operátor krému. Nástup je ihned do kmene!
Na pozici operátora pečení, budete obsluhovat stroje a zařízení pro výrobu těsta a pečení, kontrolu kvality, meření parametrů surovin a polotovarů Na pozici operátor krému, váš čeká obsluha strojů a zařízení pro výrobu krému, kontrola kvality a měření parametrů surovin a polotovarů.

Požadujeme

SŠ s vyučením Uživatelskou znalost práce na PC Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství Praxe v potravinařské výrobě alespoň 2 roky Ochota pracovat ve 3 směnném provozu Zodpovědnost a spolehlivost v docházce

Nabízíme

Nástupní mzda 30 000 Kč (vč. docházkového bonusu) Příplatky dle zákoníku práce Výkonnostní bonus Stravenkový paušál v hodnotě 106 Kč/směna 5 týdnů dovolené Nástup přímo do kmene Multisport karta (po zkušební době) Penzijní příspěvek (po odpracovaném roce) Smlouva na HPP Práce v moderní výrobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl