Typ nabídky

Minimální mzda

Veterinární inspektor/ka- inspektor/ka ochrany zvířat proti týrání

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26399720791 | aktuálnost: 08.05.2024

Státní veterinární správa

Upřesňující informace

Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: na uvedený email nebo telefonicky

Požadavky: magisterský studijní program v oblasti veterinárního lékařství nebo veterinární hygieny ukončené dosaženým titulem MVDr. nebo magisterský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat navazující na bakalářský studijní program v oblasti ochrany zvířat a pohody zvířat,
Náplň práce: odborné veterinární činnosti dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), v platném znění - péče o pohodu zvířat.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Volyňská 1544, Tachov, 34701

Region: Plzeňský kraj

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské