Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí výroby/přípravář zakázek

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29224200741 | aktuálnost: 08.05.2024

KRÁL INTERIER CZ, s.r.o.

Upřesňující informace

Upřesňující údaje:
Jsme truhlářská firma a do našeho týmu hledáme schopného člověka. Požadavky: samostatnost, organizační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu výhodou, základní znalost obsluhy CNC, dále požadujeme znalost programu TURBOCAD/AUTOCAD/DAEX
Náplň práce: organizace pracovních postupů, kontrola výrobních rozpočtů, dohled nad správnou výrobní dokumentací, řešení problémů, které mohou ovlivnit kvalitu výrobku. Zajištění, aby konečné produkty splňovaly požadovanou kvalitu. Dohled nad výkonem a jeho hodnocení. Koordinace dohodnutého projektu ve všech jeho fázích.....

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zahradní 159, Husinec, 25068

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince