Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby - oblast elektroúdržby (pouze ranní směna)

referenční číslo: 53108 | aktuálnost: 19.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost na vedoucí pozici v elektroúdržbě? Hledáte práci pouze na ranní směnu a se zajímavým finančním ohodnocením a benefity? Pro jednu z našich výrobních společností hledáme novou posilu. Pošlete nám svůj životopis.
koordinace menšího týmu elektroúdržbářů vedení a delegování úkolů u svých podřízených pracovníků plánování a organizace údržby plánování elektroinstalací ve výrobě zajištění plynulého chodu výrobních strojů ve výrobě spolupráce s výrobním oddělením na inovacích operativní řízení údržby dle plánu údržby ranní směna - pracovní doba 7:00 - 15:00

Požadujeme

předchozí zkušenost s vedením lidí v oddělení údržby držitel vyhlášky 50-§7 nebo jiné

Nabízíme

13. plat příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč) příplatky za vzniklé přesčasy roční odměny za odsloužená léta ve firmě příspěvek na stravování 25 dní dovolené každoroční navyšování mezd jazykové a rozvojové kurzy výhodné mobilní tarify možnost kariérního růstu pracovní doba 37,5 h/týdně práce pouze na ranní směnu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management