Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby na jednu směnu (70-80.000 Kč)

referenční číslo: 56529 | aktuálnost: 04.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste rozený leader? Máte praxi s vedením pracovníků ve výrobě? Orientujete se v oblasti CI (5S, Kaizen, štíhlá výroba...). Přidejte se k nám do týmu a pošlete životopis! PRÁCE POUZE NA JEDNU SMĚNU!

Náplň práce

  • Řízení, plánování a motivování výrobního týmu
  • Zodpovědnost za výrobu v požadované kvalitě a termínech
  • Monitoring a plnění KPI
  • Spolupráce na vylepšení vnitřních procesů a plánování
  • Optimalizace lidských zdrojů a nástrojů
  • Komunikace napříč všemi odděleními

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě, znalost CI
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Komunikativní angličtinu
  • Samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost, odolnost proti stresu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Firemní bonusy a prémie
  • Možnost home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky
  • Příspěvek na pojištění, sport, kulturu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Kolín

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba