Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí výroby

referenční číslo: 54192 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do tradiční strojírenské výroby hledám nového kolegu na pozici Vedoucího výroby. Na této pozici povedete cca 80 pracovníků v několika odděleních, budete zodpovídat za kompletní výrobu a reportovat přímo Výkonnému řediteli. Pokud již máte zkušenosti s vedením výroby, jste průbojný a akční inovátor, který se nezalekne pracovních výzev a zároveň dokážete přijmout zodpovědnost, pak je tato pozice určená právě Vám! Náplň práce: kompletní vedení výrobního úseku zodpovědnost výrobní plány a jejich plnění zhodnocení efektivity procesů a zavádění LEAN metod nastavování výrobních KPI's spoluzodpovědnost za ekonomické výsledky spolupráce napříč firmou vedení lidí na různých pozicích

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru praxe na obdobné pozici s řízením lidí zkušenosti s LEAN managementem AJ alespoň mírně pokročilá (nebo NJ) strategické a inovační myšlení selský rozum a schopnost vidět souvislosti tah na branku a chuť k posunu práce na PC (Office popř. SAP) řp. B

Nabízíme

stabilní zaměstnání v jednosměnném provozu účast na zajímavých mezinárodních projektech v zakázkové výrobě odměny a bonusy dny volna navíc (sickdays) příspěvek na penzijko dotované stravování a další akce a benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management