Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 55587 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pohybujete se delší dobu ve strojírenském oboru? Troufnete si na vedení menšího výrobního provozu? Orientujete se ve výrobní dokumentaci a svařování?

Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Pro úspěšnou výrobní společnost hledáme Vedoucího kovovýroby.

Náplň práce

  • organizace a technické zajištění provozu během směny.
  • udržování efektivní komunikace mezi zaměstnanci a vedením.
  • školení nových pracovníků a podpora jejich rozvoje.
  • kalkulace časových norem a stanovení produktivních cílů.
  • plánování a kontrola harmonogramu výroby.
  • kontrola kvality výstupů a sledování výkonu pracovníků.

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • zkušenost ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením a motivací pracovníků
  • znalost zásad BOZP a PO
  • orientaci ve výrobní dokumentaci
  • znalost svařování

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na dovolenou a sport
  • školení a rozvoj
  • společné akce
  • Termín nástupu: IHNED/dle domluvy
  • Lokalita: Benešov

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba