Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výroby (40-60.0000 Kč)

referenční číslo: 51577 | aktuálnost: 08.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného vedoucího výroby s technickým vzděláním, s minimálně 3 roky zkušeností ve vedení výroby a prokazatelnými znalostmi v obdobné pozici. Ideálně hledáme kandidáta s praxí v zakázkové výrobě, nikoliv pouze v automobilovém průmyslu.

Pokud popis sedí právě na Vás, pošlete nám životopis a buďte:

VEDOUCÍ VÝROBY (40-60.0000 Kč)

Náplň práce

  • Komplexní vedení týmu výroby
  • Zlepšování a realizace procesů ve výrobě
  • Motivace, hodnocení a rozvoj pracovníků
  • Organizace, řízení a plánování provozu
  • Plnění výrobních cílů a zvyšování produktivity
  • Zajištění dodržování pravidel BOZP a PO

Požadujeme

  • VŠ /SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Min. 3 roky praxe ve vedení výroby
  • Zkušenosti s řízením a přípravou výroby, logistikou a skladovými procesy
  • Schopnost komunikovat a motivovat podřízené, včetně týmu THP pracovníků
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Komunikativní a samostatná osobnost

Nabízíme

  • Stabilní pracovní prostředí v rámci perspektivní společnosti
  • Možnost aktivního zapojení se do procesů zlepšování ve výrobě
  • Možnost osobního a profesního rozvoje
  • Vlastní rozvržení náplně práce
  • Různorodou a samostatnou práci
  • Dovolenou nad rámec zákona + Sick Days
  • Zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na PP/ŽP
  • Firemní akce
  • Bonusy a prémie
  • Přátelské prostředí
  • Lokalitu: Valašské Meziříčí

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba