Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výrobního úseku/mistr (okolo 50 000 Kč)

referenční číslo: 39418 | aktuálnost: 27.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Láká Vás zajímavá práce ve skvělé firmě? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Pak je tahle nabídka přesně pro Vás!!!

Renomovaná výrobní firma dodávající do automotive průmyslu hledá kolegu či kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU/MISTR (okolo 50 000 Kč)

Náplň práce

  • řízení a organizace práce na dílně
  • odpovědnost za zpracování a vyhodnocování výrobního plánu (roční, měsíční, denní)
  • příprava a koordinace zásobování materiálem
  • kontrola technologické kázně, EMS a BOZP na svěřené dílně
  • hodnocení a motivace pracovníků
  • vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě
  • trvalé zlepšování, racionalizace
  • pravidelná školení zaměstnanců
  • práce na 3 směny

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru výhodou
  • manažerské a organizační schopnosti
  • schopnost analyzovat a řešit problém
  • matematicko – logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů)
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • schopnost týmové spolupráce
  • zvládání stresu + ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • příplatky za směnnost nad rámec zákona
  • bonus za docházku
  • příspěvek na dojíždění až 1000 Kč/měsíc
  • 25 dní dovolené
  • príspěvky na stravování
  • vzdělávací systém + firemní akce
  • příjemný kolektiv
  • místo výkonu práce: Zlín Příluky

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba