Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí výrobního týmu - ne-automotive

referenční číslo: 45361 | aktuálnost: 22.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Když koukáte po pracovních inzerátech, tak určitě hledáte nějakou novou pracovní výzvu nebo změnu prostředí. Mám pravdu? Pokud ano, pak bych tu pro vás měla jednu zajímavou nabídku jako Vedoucí výrobního týmu pro ne-automotive firmu na Chomutovsku. Máte technické vzdělání, zkušenosti s vedením měnšího týmu lidí, plynnou angličtinu a lean manufacturing vám není cizí? No výborně. Pošlete mi svůj životopis? Zavoláme si a řekneme si další informace o pracovní pozici.
Jako správný vedoucí budete mít na starosti vedení menšího týmu, zajišťovat jim školení, rozvíjet jeho potenciál a být správným lídrem. K tomu neodmyslitelně patří implementování strategie automatizace dle globálních firemních trendů. Úzce spolupracovat se zahraničníi závody. Zajišťovat životní cyklus výrobku - spolupracovat s vývojovým týmem. Doporučovat řešení a starat se o standardní vývoj výrobku.

Požadujeme

technické vzdělání (elektro výhodou) plynulá komunikace v anglickém jazyce zkušenosti s vedením týmu kalkulace nákladů, reporting a tvorba forecastů min. 5 let zkušenosti na vedoucí pozici, ideálně zkušenosti s normou IPC-600/610 není vám cizí implementace nových technologií, Lean manufacturing a Industy 4.0

Nabízíme

Jedinečnou pracovní nabídku v hi-tech společnosti na Chomutovsku. Penzijní připojištění, Cafeteria systém, dotované stravování na pracovišti, 25 dovolená, sick days, bonusy ke mzdě.... a mnoho dalšího....
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 75 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika