Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí v oblasti technického oddělení

referenční číslo: 52739 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost ve výrobním prostředí v oblasti vstřikování plastů a angličtinu na komunikativní úrovni? Připojte se k nám! Stačí nám zaslat Váš životopis.
koordinace projektu a spolupráce na vývoji s technickým oddělením komunikace se zákazníky podílení se na zlepšování výrobních procesů příprava projektové dokumentace řízení změn projektu - např. náklady

Požadujeme

předchozí zkušenost s řízením projektů ve výrobě předchozí zkušenost ve výrobě např. plasty, montáže nebo lakování) angličtina pro běžnou komunikaci - B1/B2

Nabízíme

mzda 60 000 Kč mimořádné odměny (mesíční/roční) příspěvek na dojíždění příspěvek na stravování mobilní telefon, notebook 25 dní dovolené vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management