Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí v elektro výrobě (70-80.000 Kč)

referenční číslo: 54755 | aktuálnost: 04.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením výroby z menší společnosti, ideálně elektro nebo strojírenského zaměření a chcete tyto zkušenosti předat dál? Jste maximálně samostatný/á? Chcete být součástí rodinné společnosti se stabilním a moderním zázemím?
Pošlete mi životopis!

Hledá se:

VEDOUCÍ V ELEKTRO VÝROBĚ (70-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Organizace práce a řízení pracovního výkonu výrobního úseku
  • Plánování výrobních kapacit společnosti
  • Koordinace výroby s ostatními odděleními
  • Správa a inovace procesu výroby, včetně zavádení nových procesů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání elektro výhodou
  • Zkušenost vedením lidí, správou a řízením výrobních a kontrolních procesů
  • Vysokou míru samostatnosti
  • Zaměření na výkon, produktivitu a kvalitu

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Možnost vzdělávacích kurzů
  • Zahraniční pracovní cesty
  • ... a spoustu dalších benefitů!
  • Místo výkonu práce: jihozápad od Brna

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství