Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí úseku údržby a majetku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27515020777 | aktuálnost: 27.04.2024

Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Upřesňující informace

1. kontakt E-MAILEM: personalni@tsoj.cz
Požadavky: úplné střední vzdělání s maturitou, technického zaměření; řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, výhodou sk. E,T; znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, znalost IS Helios Green výhodou; nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou; velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, přirozená schopnost vedení lidí; vedoucí pozice minimálně 5 let; samostatnost, proaktivní přístup a zájem učit se novým věcem; technické myšlení

Hlavní náplň práce:
- organizace a provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku
- vedení záznamů o prováděných úkonech preventivní a servisní činnosti.
- organizování revizí,
- organizace dopravy

Zaměstnanecké výhody: nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, benefity FKSP - životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity
Platové podmínky: plat v rozmezí 30 000 Kč - 45 000 Kč (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + příplatek za vedení+ osobní ohodnocení po zapracování + čtvrtletní odměny

Nástup IHNED

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kpt. Vajdy 3202/6, Ostrava, 70030

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita