Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí údržby strojního zařízení (až 60 tisíc)

referenční číslo: 41958 | aktuálnost: 12.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu, který si pod sebe vezme údržbu našich výrobních zařízení. Máte zkušenosti se strojní údržbou a vlastníte Vyhlášku 50 § 8? Držíme vám skvěle placené místo místo v čele našeho týmu ve výrobě ležící co by kamenem dohodil od města Jeseník. Pošlete nám životopis.
Budete řídit údržbu výrobních zařízení Povedete tým elektrikářů

Požadujeme

Alespoň 2 roky praxe na strojní údržbě Čtení elektro schémat Vyhláška 50/1978 Sb., § 8 (nově §7 Vedoucí elektrotechnik)

Nabízíme

Mzdu až 60 tis. 13. plat  5 týdnů dovolené  Stravenky a občerstvení na pracovišti  Notebook a mobilní telefon  Příspěvek na penzijní pojištění  Multisport karta  HPP na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management