Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29186440775 | aktuálnost: 29.04.2024

EM Polar k.s.

Upřesňující informace

Jsme EM POLAR! Rodinná firma z Blatné s tradicí v zakázkové výrobě strojů průmyslového chlazení, tepelných čerpadel a dalších tlakových zařízení. Jsme lídrem v dodávkách udržitelných řešení pro potravinářství, procesní techniku, petrochemii a oil&gas. Máme zákazníky po celém světě a pro další rozvoj hledáme právě tebe, abys doplnil náš téměř devadesátičlenný tým na pozici: Vedoucí údržby.
Koho hledáme?
Máš výborné technické znalosti z oblasti strojírenství a elektrotechniky.
Jsi pohotový a vždy si víš rady.
Svou práci odvádíš pečlivě a zodpovědně.
Jsi mistr plánování a organizace.
Nemáš problém převzít iniciativu a umíš jasně formulovat požadavky.
Co tě čeká?
Tvým hlavním úkolem bude péče o bezproblémový provoz výrobních strojů, nářadí a zařízení.
Budeš se starat nejen o preventivní údržbu, ale i okamžité opravy.
Tvou odpovědností bude také správa plánů údržby a související dokumentace.
Budeš koordinovat pracovníky údržby a delegovat na ně pracovní úkoly.
Co nabízíme?
Pestrou pracovní náplň a skvělý tým.
Stabilitu… Tedy vlastně růst!
Stravování ve firemní jídelně, samozřejmě s příspěvkem zaměstnavatele.
Přispějeme ti i na dopravu do zaměstnání.
5 dní placené dovolené navíc (celkem 25 dní placené dovolené).
Flexibilní začátek pracovní doby.
Příspěvek na životní/penzijní pojištění.
Firemní telefon.
Motivační bonusový systém.

V případě, že tě naše nabídka zaujala a máš chuť se stát součástí našeho týmu jako vedoucí údržby, budeme se těšit na tvůj životopis.
Benefity: podnikové stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní/penzijní pojištění a další.
Kontakt e-mail: prace@em-polar.cz, tel. 383 422 865 v čase od 8.00 do 15.30 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Čechova 221, Blatná, 38801

Region: Jihočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy