Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí údržby

referenční číslo: 16-10-400544 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pracuješ nebo jsi pracoval/a na pozici vedoucí údržby nebo na obdobné pozici? Máš zkušenost s vedením lidí Jsi zodpovědný/á, pečlivý/á a samostatný/á? Anglicky se domluvíš?

Pak hledáme právě Tebe!

Co je úkolem na této pozici?

* budeš zodpovědn/á za řízení jednotlivých týmu údržby, řízení preventivní údržby a kontrolu plnění plánu údržby
* definování procesů údržby pro nově zavedené technologie v rámci výroby a skladu, společně se zabezpečením externího servisu strojů a zařízení, zabezpečení plnění
* plánování a čerpání rozpočtu na údržbu
* spolupráce s team leaderem ve věci operatvní údržby

Požadujeme

* SŠ/VŠ technického směru
* zkušenost na obdobné pozici vítaná
* zkušenost s vedením lidí
* dobré komunikační a organizační dovednosti
* anglický jazyk na dobré úrovni

Nabízíme

* 6 týdnů dovolené + placené volno navíc
* roční finanční bonusy
* home office
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na penzijní pojištění
* školení hrazené zaměstnavatelem
* slevy na kulturu/volný čas
* firemní akce
* příspěvek při narození dítěte/ uzavření sňatku

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj, Hodonín,

Region: Jihomoravský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita