Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí účetního oddělení (od 55.000 KČ)

referenční číslo: 53509 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte bohaté zkušenosti v oblasti účetní agendy a schopnost vést svůj vlastní tým tím správným směrem? Nebojíte se žádné výzvy a chcete být součástí zajímavých projektů ve stabilním a prosperujícím prostředí? A do toho máte komunikativní znalost anglického jazyku? Tak jste to Vy, koho hledáme! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Staňte se klíčovou součástí dynamické společnosti na pozici:

VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ (OD 55.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení účetního oddělení
  • Výběr vhodných účetních postupů
  • Pravidelná kontrola finančních revizí
  • Spolupráce během konsolidovaného auditu
  • Vytváření daňových přiznání pro DPH
  • Spolupráce s vedením společnosti

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativní znalost anglického jazyku
  • Zkušenosti s konsolidací
  • Zodpovědnost, organizovanost, týmovost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Dobrá káva na pracovišti
  • Lokalitu: 15 minut od Ostravy

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika