Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí účetního oddělení

referenční číslo: 44747 | aktuálnost: 26.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta z oboru zdravotnictví hledám nového kolegu/kolegyni pro vedení účetních týmů jednotlivých poboček - pokud máte dobré znalosti účetní a daňové problematiky, praxi na obdobné pozici včetně zkušenosti s vedením lidí a hledáte změnu a stabilní obor, pak jste náš člověk! Náplň práce: vedení účetního týmu, jejich edukace a poradenství ve složitějších účetních případech zodpovědnost za správnost vedené účetní agendy účtování některých oblastí účetnictví firmy (a. s.) zpracování účetních závěrek komunikace s daňovým poradcem příprava podkladů pro auditory

Požadujeme

SŠ/VŠ ekonpmické vzdělání praxe na vedoucí pozici v účetnictví zkušenosti s účtováním obchodní společnosti znalost práce s MS Office (zejména Excel) dobré organizační a řídící schopnosti pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení flexibilní pracovní dobu (pevná část 8 - 13h) možnost vybírat si přesčasy z období uzávěrek 5 týdnů volna + 5 sick days dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity... Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví