Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí týmu výrobních elektrikářů (až 45 tisíc)

referenční číslo: 43180 | aktuálnost: 02.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného elektrotechnika, který se postaví do čela našeho týmu provozních elektrikářů. Jestli jste z Olomoucka a máte nejen praxi, ale i platnou Vyhlášku 50, pošlete nám svůj životopis. Rádi se s vámi potkáme a ukážeme vám výrobu.
Povedete tým provozních elektrikářů Zajistíte chod našich strojů Jednosměnný provoz (jen ranní)

Požadujeme

Máte praxi jako elektrotechnik  Vlastníte platnou bývalou Vyhlášku 50 paragraf 6  Jste z Olomoucka a chcete zde pracovat

Nabízíme

Mzdu až 45 tisíc  Náborový příspěvek ve výši měsíčního platu  5 týdnů dovolené  Bonusy ke mzdě  Závodní jídelna  Stravenky  Příspěvek na penzijní pojištění  Vzdělávací kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl