Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí týmu skladníků, 13. plat, svozy #yhhFQ

referenční číslo: 6617bb0931db27671c7da797 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti logistiky a chtěl/a byste pracovat v moderní, stabilní firmě, kde budete mít na starosti vedení a organizaci práce týmu skladníků? Pak nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme mnoho zajímavých benefitů, jako je 13. plat, svozovou dopravu, plně hrazené stravování,...
Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání!
Náplň práce:
- Vedení týmu skladníků (až 40 pracovníků)
- Řešení administrativy spojené s vedením směny
- Příprava a provádění inventur

Požadujeme

- Alespoň krátkou zkušenost s vedením pracovníků skladu
- Průkaz na VZV, jeřábnické a vazačské zkoušky (v případě neplatnosti lze obnovit)
- Ochotu pracovat na třísměnný provoz

Nabízíme

- Zajímavé platové ohodnocení dle praxe
- 13. plat
- Svozovou dopravu (z Mostu/Chomutova/Loun)
- 25 dní dovolené
- Plně hrazené stravování
- Flexi Pass
- Jazykové a odborné kurzy
- Možnost kariérního růstu
- Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- Moderní pracovní prostředí

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní