Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí týmu nákupu s AJ - automotive

referenční číslo: 5a8eb324babecf140722f9a6 | aktuálnost: 02.05.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro nově vznikající výrobu hledáme Vedoucího operativního nákupu, který bude mít možnost nastavit si chod oddělení po svém a zvýší si svůj odborný status. Budete pracovat v mezinárodní společnosti, která se řídí standardy v oblasti automotive, investuje do výrobního zařízení i technologiím a dává zaměstnancům možnost zlepšit procesy ve všech směrech.

Náplň práce

*Přímé vedení menšího týmu operativních nákupčích
*Motivace podřízených a zodpovědnost za výsledky týmu
*Komunikace s dodavateli, objednávání materiálů
*Reporting a monitoring nákupních procesů
*Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
*Zodpovědnost za správnost a nákladovost
*Analýza skladových zásob, spolupráce s plánovači

Požadujeme

*SŠ/VŠ technického směru
*Praxe v oboru logistiky (nákupu) - automotive výhodou
*AJ na komunikativní úrovni, další cizí jazyk výhodou
*Dobré organizační schopnosti
*Samostatnost a schopnost vést tým lidí

Nabízíme

*Motivující mzdové ohodnocení
*Balíček firemních benefitů
*Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
*Zázemí v příjemném pracovním prostředí
*Možnost kariérního růstu, dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech
*Možnost účastnit se jazykových kurzů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Kvalita, kontrola jakosti, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita