Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí týmu kvality - automotive

referenční číslo: 53602 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením kvality v automotive výrobě a dokážete vést svěřený tým inženýrů? Pokud ano, ráda bych vám představila následující nabídku.
Vedení týmu inženýrů kvality (3-6) a jejich metodická podpora Zlepšování interních procesů souvisejících s kvalitou Řešení příslušných problémů skrze využívání nástrojů kvality (APQP, PPAP, Ishikawa, 5WHY) Příprava a účast na interních/externích auditech Spolupráce s interními odděleními s cílem maximalizovat kvalitu a zefektivnit interní procesy

Požadujeme

Zkušenost na vedoucí pozici v kvalitě (vedení týmu) Znalost automotive prostředí a jeho norem (IATF 16949) Znalost využívání metod kvality Komunikativní angličtinu Analytické myšlení, vůdčí osobnost, výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

Jedinečné projekty, které vás nepřestanou bavit (automotive, e-mobilita) Prostor pro kariérní růst a osobní rozvoj Pružnou pracovní dobu s možností využití home office Dotované stravování přímo na pracovišti Příspěvek na dojíždění, Multisport kartu Týden dovolené nad rámec zákona Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Výroba, průmysl