Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí týmu

referenční číslo: 53948 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v oboru gastronomie? Máte pozitivní vztah k jídlu a k tomu zkušenosti s vedením týmu? Chcete být součástí unikátního projektu kvalitních značkových produktů? Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a k tomu další zaměstnanecké benefity.
Řízení výrobního týmu Zajištění plynulého chodu celého provozu Aktivní řízení a organizace směny

Požadujeme

Zkušenosti z potravinářské výroby výhodou
Zkušenosti s řízením menšího kolektivu a organizací výroby výhodou
Pozitivně naladěnou osobu se zájmem pracovat v oboru gastronomie
Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Dlouhodobé pracovní uplatnění v lokalitě Praha východ Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Jedinečnou příležitost být součástí zajímavého projektu v gastronomii Možnost uplatnit praxi z potravinářské výroby a zkušenosti s řízením menšího týmu Týden dovolené navíc Vzdělávací a teambuildingové akce Dobré jídlo během celého dne a slevy na produkty a jídlo s sebou Parkování a svozy zajištěny Super kolektiv profesionálních kolegů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl