Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí technologie

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17329510751 | aktuálnost: 27.04.2024

ATC Space s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: Vedení týmu technologů, Řízení zpracování technologické, dokumentace zakázek do výroby, včetně schvalování a vydávání výrobních programů a postupů, Řízení konstrukčně technologických prověrek výrobků z pohledu výrobního zařízení společnosti, Zavádění nových projektů do výroby, Provádění optimalizace technologických procesů, Vydání podkladů pro tvorbu cenových nabídek, Správa a evidence výrobních nástrojů a dokumentace, Spolupráce s dalšími odděleními
Požadavky:SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství), Znalost AJ / NJ na dobré úrovni, Praxe na pozici technologa strojírenské výroby podmínkou, Zkušenosti z výrobního závodu min. 5 let, Znalost CAD/CAM systémů, Vysoká míra osobní odpovědnosti, Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, ŘP sk. B
Pracovní podmínky: Práce v přátelském kolektivu, Pružná pracovní doba, Zázemí silné mezinárodní společnosti, Atraktivní práce v kosmickém průmyslu, 25 dní dovolené, Příspěvek na dopravu pro zaměstnance vzdálenější více jak 5 km, Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, Příspěvek na penzijní spoření a připojištění
Možnost nástupu: Okamžitě

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Schiffauerova 940, Klatovy, 33901

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita