Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí technologie

referenční číslo: 44129 | aktuálnost: 05.09.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro rostoucí a inovativní výrobní společnost v oblasti strojírenství (výroba jednoúčelových strojů) hledám nového šéfa pro tým technologů! Vaším úkolem bude především rozvoj veškerých využívaných metod, jejich zefektivňování popř. zavádění nových, modernějších procesů a postupů. Dále budete zodpovědný/á za fungování celého oddělení, rozvoj a stabilitu svěřeného týmu. Náplň práce: vyhodnocení stávajících postupů jejich inovace a zefektivnění dohled nad procesy v obrábění a montáži tvorba norem, pracovních postupů a programů pro CNC vedení týmu technologů spolupráce napříč firmou (obchod, konstrukce, výroba, kvalita atd.) reporting výrobnímu řediteli

Požadujeme

VŠ vzdělání (technické, strojírenské) znalost metod obrábění a montáže praxe na obdobné pozici zkušenosti s vedením lidí otevřená mysl, schopnost vidět souvislosti a návaznosti inovativní myšlení, snaha posouvat věci dopředu řp. B. práce na PC - uživatelsky

Nabízíme

stabilní zaměstnání v rychle rostoucí a inovativní společnosti práci s nejmodernějšími technologiemi 5 týdnů dovolené stravenkový paušál příspěvek na penzijko příspěvky na volnočasové aktivity (cafeterie) příspěvky na dojíždění či bydlení zvýhodnění mobilní tarif pro celou rodinu příspěvky na rekreaci dětí a další benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl