Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí SW specialistů

referenční číslo: 8976 | aktuálnost: 09.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Chtěli byste vést menší tým SW Engineerů? Máte zkušenosti s madifikacemi BIOSu a BSP pro Linux a Windows? Umíte programovat v C/C++ a domluvíte se anglicky?

Pošlete nám Váš životopis a využijte příležitost!

Leader v oboru počítačových technologií hledá vhodnou posilu do svého týmu na pozicic:

VEDOUCÍ SW SPECIALISTŮ

Náplň práce

  • vedení menšího týmu (5-8 SW specialistů)
  • modifikace a iplementace BIOSu a BSP pro Linux a Windows
  • rozšíření stávajícího kódu a nové funkcionality
  • oprava chyb a jejich nápravné opatření
  • návrh verifikačních testů pro novou část SW
  • komuniace se zákazníkem a řešení jeho požadavků
  • oprava chybného kódu a příslušná dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ techniského směru
  • znalost vývoje systému pro Linux
  • znalost programování v C/C++
  • přehled ohledně souvisejícího HW
  • znalost procesů softwarového inženýrství
  • znalost Windows/Linux integrace v embedded systémech
  • analytické myšlení a schopnost určovat priority
  • prozákaznický přístup a flexibilitu
  • týmového ducha a přáteskou povahu

Nabízíme

  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Neoficiální akce
  • Možnost flexibilního úvazku
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Příjemná firemní kultura a žádný dress code
  • Flexibilní pracovní doba a volný pracovní režim
  • Měsíční body s možností vybrání vlastního benefitu ve firemním intranetu

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby