Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí studijního oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17429810788 | aktuálnost: 16.05.2024

Institut cizích jazyků, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt: Ovčinnikova Kateřina Bc., tel.: 774036767, e-mail: vedeni@icj.cz
Náplň práce:
" Nábor, řízení, metodické vedení a kontrola činnosti lektorů, včetně agendy studentů prostřednictvím CRM systému a vzdělávací platformy školy
" Koncepční činnost, zpracování metodických pokynů, vytváření rozvrhů a příprava podkladů ukončených kurzů k fakturaci
" Poskytování poradenství ve studijní agendě pro studenty i zaměstnance
" Spolupráce při podávání žádostí o rekvalifikace, podílení se na realizaci rekvalifikačních kurzů
" Spolupráce s dalšími odděleními jazykové školy
Požadujeme:
" Vysokoškolské vzdělání
" Schopnost práce v anglickém jazyce, další jazyky výhodou
" Koncepční a analytické myšlení
" Výborné komunikační schopnosti
" Samostatnost, odpovědnost, pečlivost
" Znalost administrativy z prostředí vzdělávání výhodou

Zaměstnanecké výhody5): Nabízíme:
" Stabilní zázemí vzdělávací instituce
" Zajímavou a odpovědnou práci
" Podporu dalšího odborného a jazykového vzdělávání
" Pracoviště s výbornou dostupností

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: rodilý mluvčí

Požadujeme

Práce s PC Excel, wordPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Mzda: 35 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kolbenova 942/38a, Praha,

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek