Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí stavěč / stavěčka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29352680733 | aktuálnost: 29.05.2024

Hradecká kulturní a vzdělávací společnost s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: středoškolské vzdělání, nejméně 2 roky praxe v obdobné činnosti, organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost a časová flexibilita, znalost práce s počítačem (MS Windows, MS Office), ŘP skupiny B, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost.
Náplň práce: spolupráce na personálním zajištění kulturních produkcí, organizační příprava pro stavbu tribun , pódií a stánků, příprava sálů pro kulturní akce, vedení týmu pracovníků - stavěčů.
Bližší informace na
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (7 - 14)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Československé armády 300/22, Hradec Králové, 50003

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita