Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí stavebních projektů

referenční číslo: 44725 | aktuálnost: 28.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený manažer, který již měl na starosti zakázky většího rozsahu? Máte stavební vzdělání? Nevadí Vám cestování?

Pak nám zašlete své CV!

Stabilní vodohospodářská společnost nabízí pracovní příležitost na pozici:

VEDOUCÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ

Náplň práce

  • technické a finanční řízení zakázek
  • vedení stavbyvedoucích a přípravářů
  • koordinace dodavatele stavby
  • zodpovědnost za portfolia stavebních zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • zkušenost s vedením stavebních zakázek
  • ŘP sk. B
  • organizační schopnosti

Nabízíme

  • prémie a odměny na pravidelné bázi
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • automobil i k soukromým účelům
  • možnost získat hrazenou vodohospodářskou autorizaci
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Datum nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Sídlo společnosti: Liberec
  • Místo výkonu práce: Liberec + výjezdy na Liberecko/Ústecko/Středočeský kraj/Praha (dle aktuálních projektů)

Mzda: 55 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura