Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí směny ve výrobní společnosti - Mzda od 40 000,-

referenční číslo: 53299 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme vedoucího směny.
Vedení směny na jedné výrobní lince Rozdělování úkolů mezi pracovníky a následná kontrola Převzetí směny po předchozí a následné předávání směny Vizuální kontrola množství dílů na lince Kontroly dodržování výrobních procesů a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) Zaznamenávání výrobních výsledků dle požadavků Zajištění podpory v případě výpadku linky a co nejrychlejší opětovný rozjezd výrobního procesu Doobjednávání materiálu dle množství na lince a dle zakázek v systému SAP

Požadujeme

Předchozí zkušenosti na obdobné pozici Dodržování pracovních postupů Dodržování výrobních postupů a BOZP – jako vedoucí směny jste příkladem Zkušenosti se zajištěním bezproblémové výroby Schopnost řešit nevšední situace Organizační schopnosti, zodpovědnost a odolnost vůči stresu Ochota pracovat ve směnném provoze Znalost anglického jazyka výhodou – máme mezinárodní tým

Nabízíme

Zajímavé mzdové ohodnocení jako odměna za vaše úsilí Odměny a prémie, které vás motivují ke kvalitní práci Příspěvek na stravování 60 kč/směna, protože dobře krmený tým je úspěšný tým Příspěvek na dopravu, abyste se k nám dostali bez starostí 25 dní dovolené pro zasloužený odpočinek Přátelské pracovní prostředí, kde se každý cítí jako doma Možnosti kariérního růstu a osobního rozvoje Účast na novém mezinárodním projektu, který formuje budoucnost naší společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 37 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl