Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí směny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29369940719 | aktuálnost: 01.06.2024

ACERBIS CZECH s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- zajištění provozu během své směny tak, aby byl v souladu se stanoveným plánem výroby
- organizace a řízení změn v případě výrobních problémů
- nastavování parametrů výrobní linky
- spolupracuje s oddělením kvality, s vedoucím výroby při určování technických řešení zaměřených ana řešení problému s výrobou/kvalitou
- provádění náhodných kontrol kvality u konkrétních produktů
- zajišťování praktických výcviků zaměstnanců (výrobní procesy, provoznování strojů, výrobcích)
- zaručuje pořádek a čistotu na pracovišti
- kontroluje a zajišťuje, aby pracovíci dodržovali veškerá bezpečnostní opatřední
- dodržování BOZP
- dodržování plánu a stanovených norem

Požadujeme:
- 1 rok praxe na obdobné pracovní pozici (práce v plastikářském průmyslu vítána)
- spolehlivost
- proaktivní přístup
- ochota pracovat ve směnném provozu
- změření na kvalitu
- flexibilita a loajálnost
- systematičnost, důslednost, zodpovědnost

Nabízíme:
- měsíční prémie
- jubilejní odměny
- možnost profesního a osobního růstu (formou dotovaných kurzů)
- kompletní zaučení pod vedením manažera výroby
- podporující a férový přístup
- práce v přátelském kolektivu

První kontakt e-mailem

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Ukrajinský

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 9. května 363, Moravany, 53372

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince