Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladu - příjem materiálu (pouze ranní směna)

referenční číslo: 52909 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenost ve skladu, např. s přípravou materiálu? Hledáš práci pouze na ranní směnu? Tak tohle je ideální příležitost pro tebe. Stačí nám poslat tvůj životopis.
příprava materiálu - ve spolupráci s technology a konstrukcí označení materiálu a předání do výroby kontrola úkolů na svěřeném úseku vedení menšího týmu pracovníků dohled nad skladem - příjem až expedice zodpovědnost za nakládku a vykládku zboží Inventarizace materiálu příprava technické dokumentace pravidelný reporting

Požadujeme

ukončené SOÚ/SŠ technického směru předchozí zkušenost na pozici skladník, přípravář materiálu

Nabízíme

stravenky v hodnotě 80 Kč práce na jednu směnu ( 6:00 - 14:30) smlouva na dobu neurčitou po 1. roce příplatky za přesčasy menší firma s rodinnou atmosférou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Doprava, logistika