Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladu AŽ 40 000kč

referenční číslo: 38178 | aktuálnost: 16.02.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme schopného team leadera pro vedení skupiny pracovníků skladu. Máte praxi ze skladu ve výrobní společnosti? Máte víceleté zkušenosti ze skladů a logistiky? Pak jste náš člověk. Pošlete vaše CV a povím vám víc!

Náplň práce

  • Koordinace pracovních činností operátorů skladu
  • Administrativa spojená s vedením směny
  • Zodpovědnost za inventury
  • Kontrola dodržování procesů a pravidel včetně BOZP
  • Správa pracovních a BOZP pomůcek operátorů skladu

Požadujeme

  • Zkušenosti s vedením teamu skladníků
  • Práce na směny!
  • Základy angličtiny nebo němčiny
  • Základy práce na PC
  • Znalost práce v SAP výhodou
  • Oprávnění na VZV (W1), jeřábnické a vazačské zkoušky

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat, měsíční benefity
  • Možnost odborných a jazykových kurzů
  • Dotované stravování
  • Lokalitu: Žatec

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika