Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu

referenční číslo: 54466 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením týmu v logistice a chcete práci v čistém prostředí? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude vést dva týmy, které se starají o naskladnění a vyskladnění výrobních dílů. Budete pro své podřízené nastavovat cíle, kontrolovat jejich plnění a také dodržování standardů. Také se budete podílet na nastavování nových procesů a podporovat neustálé zlepšování a optimalizaci. Nezbytná je také komunikace a spolupráce s dalšími odděleními a kolegy.

Požadujeme

Naše týmy doplní a povede komunikačně zdatný a samostatný člověk, který má zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti, ví co je to LEAN, zná SAP a ovládá Excel. Nezbytná je také angličtina - využívat ji budete především písemně, ale občas může zavítat i zahraniční návštěva.

Nabízíme

Nabízíme práci v čistém prostředí ve firmě otevřené neustálému zlepšování a nápadům. Smlouva na dobu neurčitou. Možnost pracovat občas z domova. Týden dovolené navíc, pro možnost pořádně se během roku odpočinout. Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, na dopravu, na volný čas, dotované stravování. A další drobnosti, které zpříjemní každodenní pobyt na pracovišti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika