Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu

referenční číslo: 53782 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Menší automotive závod se sídlem v Kolíně, který vyrábí pro koncern VW, hledá do týmu zkušeného kandidáta nebo kandidátku z oblasti logistiky.
zajištění bezproblémového chodu logistických procesů ve skladu plánování dodavatelského řetězce každodenní řešení dopravy, příjmu a exportu materiálu atd… zodpovědnost za pravidelné inventury zásob vedení menšího týmu skladníků občasná obsluha VZV

Požadujeme

min. SŠ vzdělání  zkušenosti na obdobné pozici alespoň dva roky (ideálně automotive společnost - oblast logistiky nebo řízení dodavatelského řetězce) komunikativní znalost anglického jazyka (každodenní využití, nadřízený je cizinec) uživatelská znalost Excel + SAP ochotu podílet se občas i na běžných činnostech skladníků komunikativnost, týmovost a schopnost umět řešit problémy

Nabízíme

zázemí nadnárodní společnosti  nadstandardní finanční ohodnocení + roční bonus stravenky v hodnotě 95,- plně dotované  nástup možný ihned  Místo pracoviště: Kolín
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl