Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí skladu

referenční číslo: 53358 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenost jako vedoucí skladu v logistické společnosti, obchodu nebo jiné menší výrobní firmě? Hledáte novou pracovní příležitost, kde byste uplatnil/ uplatnila své předchozí zkušenosti ? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
vedení skladníků na směně ( 12 - 15 lidí) organizace pracoviště a jednotlivých úkolů řízení, motivace a odměňování pracovníků spolupráce s vedením společnosti ohledně optimalizace procesů zlepšování skladových procesů + implementace

Požadujeme

předchozí zkušenost s vedením lidí ( 12 - 15 podřízených zaměstnanců) předchozí zkušenost jako vedoucí skladu ( logistická společnost, obchod nebo menší výroba) ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme

měsíční odměny ke mzdě příplatek za odpolední směnu roční odměna přípevěk na volnočasové aktivity mobilní telefon + notebook příspěvek na stravování příspěvek na penzijní pojištění 25 dní dovolené důkladné zaškolení na pozici produktová školení jazykové a vzdělávací kurzy a školení možnost kariérního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup