Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí servisních techniků - balicí stroje

referenční číslo: 54423 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zaměřený člověk a vyznáte se v technické dokumentaci? Máte zkušenost s jednáním se zákazníky a umíte anglicky? Do výrobního závodu nedaleko Benešova hledáme vedoucího servisních techniků, který bude komunikovat se zákazníky a koordinovat práci techniků.
Komunikovat se zákazníky z ČR i z celé Evropy. Evidovat poruchy a reklamace od zákazníků. Plánovat a koordinovat servisní práce. Zajišťovat výjezdy servisních techniků. Úzce spolupracovat s výrobou a obchodním oddělením. Vytvářet cenové nabídky na jednotlivé opravy.

Požadujeme

Máte vzdělání technického směru (strojní nebo elektro). Dobře se vyznáte v technické dokumentaci. Mluvíte velmi dobře anglicky, dokážete řešit technické záležitosti se zákazníkem. Mluvíte výborně česky nebo slovensky.

Nabízíme

5 týdnů dovolené 13. plat Příspěvek 100 Kč na jídlo za odpracovaný den Stravování v závodní kantýně Flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika