Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí samostatného oddělení vnitřní správy

referenční číslo: 1612193350 | aktuálnost: 28.02.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, ústřední státní orgán, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí samostatného oddělení vnitřní správy.

Náplň práce:

  • Řízení, organizace a kontrola výkonu služby a práce v Samostatném oddělení vnitřní správy
  • Celostátní koordinace a metodické usměrňování jednotného výkonu vlastnického práva státu ve vztahu k jeho majetku
  • Komplexní výkon vlastnických práv státu k vybranému majetku, hospodaření a nakládání s majetkem státu
  • Tvorba koncepce a strategie pořizování a obnovy majetku z prostředků státního rozpočtu
  • Zajištění komplexní správy a provozu budovy
  • Zajištění komplexních činností spojených s opravami, renovací a rozvojem budovy
  • Zabezpečení činností v oblasti BOZP, požární a protipovodňové ochrany
  • Zajištění řádného chodu autodopravy a správy vozidel

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (magisterský studijní program)
  • Praxe v řízení útvaru alespoň 4 roky
  • Zkušenosti v oblasti hospodaření s majetkem a správou objektu (budovy)
  • Schopnost samostatného řešení běžných problémů a otevřená komunikace s nadřízenými
  • Přirozenou autoritu
  • Schopnost delegování pravomocí a důsledné kontroly jejich výkonu
  • Schopnost vedení porad a poskytování zpětné vazby
  • Emoční stabilitu, Spolehlivost, Diskrétnost
  • Výhodou zkušenosti v oblasti autoprovozu a veřejných zakázek a praktické a technické znalosti spojené s výše uvedenými oblastmi (zejm. správa budov)

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání ve veřejné sféře
  • Pružná pracovní doba – pevná část 9:00 – 15:00 hod
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
  • 5 dní studijního volna k individuálním studijním účelům
  • Možnost parkování
  • Stravování přímo v budově
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta, Unišek
  • Dětská skupina/školka přímo v budově
  • Příspěvek na dětskou rekreaci
  • Služební místo zařazené ve 14. platové třídě (tarifní plat dle započitatelné praxe +osobní ohodnocení +příplatek za vedení lidí)
  • Možnost mimořádných odměn
  • Místo výkonu práce - Praha 1

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: vedoucí odboru/oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday