Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí řemeslné výroby - flexi prac. doba, ubytování #Ed12x

referenční číslo: 6634e69be772a74d0baba3a8 | aktuálnost: 17.05.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte chuť přijmout novou a velmi zajímavou pracovní výzvu? Máte zkušenosti s vedením většího výrobního týmu ideálně v zakázkové či řemeslné výrobě a láká Vás různorodá náplň práce a řízení chodu celé výroby? Pokud odpovídáte ano, pak jste to Vy koho hledáme na pozici Vedoucího výroby pro tradiční českou výrobní společnost! Na oplátku nabízíme motivující mzdu dle zkušeností, flexibilní prac. dobu, možnost zajištění bydlení, služební automobil a mnoho dalšího!
Náplň práce:
- řízení chodu výroby a její organizace
- řízení činností a úkolů podřízených, kontrola dodržování pracovních a technologických postupů
- vedení týmu pracovníků (cca 150 dělníků, 3 mistři, 1 technolog)
- plnění výrobního plánu - včasné plnění termínů zakázek, dodržovaní kvality vyráběných výrobků a bezpečnostních předpisů,
- optimalizace výrobních procesů s ohledem na zisk, produktivitu a kvalitu
- řešení klíčových problémů podniku (zajištění zastupitelnosti, přechod z hodinových na úkolové mzdy)
- spolupráce při vývoji nových produktů a zajištění technologie pro jejich výrobu

Požadujeme

- ŘP skupiny B
- dobré komunikační schopnosti a samostatnost
- zkušenosti s vedením týmu
- praxi v řízení výroby, ideálně produktů s vysokou přidanou hodnotou (ruční práce, zakázková výroba, apod.)
- znalost anglického a/nebo německého jazyka, programu Helios velkou výhodou

Nabízíme

- motivující mzdu dle zkušeností
- flexibilní prac. dobu
- smlouva na dobu neurčitou
- možnost zajištění bydlení v místě výkonu práce
- služební automobil
- 5 týdnů dovolené
- notebook a telefon

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Management, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita