Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí referent plánování (33-37.000 Kč)

referenční číslo: 55423 | aktuálnost: 28.03.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš už nějaké základní zkušenosti z administrativy, či logistiky a kámošíš se s MS Office? Domluvíš se bez problému anglicky? Tak to hledáme právě tebe! Dej nám o sobě vědět a pošli životopis!

Náplň práce

  • Spolupráce a komunikace s dispečerem v zahraničí
  • Řízení a koordinace zakázek firmy
  • Vedení 2 pracovníků
  • Kontrola a zajištění výrobního materiálu
  • Příprava a zpracování potřebných podkladů pro jiné oddělení
  • Spolupráce s vedoucím výroby

Požadujeme

  • Komunikativní AJ
  • Praxe v logistice nebo administrativě
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy, prémie
  • Stravenky
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Místo výkonu práce: okres Sokolov

Mzda: 33 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Řemesla, výroba