Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí provozu - služební vůz k dispozici!

referenční číslo: 52490 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste technicky zameřeným člověkem a poradíte si i s nějakým tím papírováním? Máte zkušenosti s vedením lidí, ale zároveň preferujete montérky před oblekem a kravatou? Máte přirozené vůdčí schopnosti a dokážete přijmout zodpovědnost za svou práci a rozhodnutí? Pro průmyslový podnik se zaměřením na skladování pohonných hmot hledám nového šéfa pobočky! K pozici náleží služební vůz a místo výkonu práce je dobře dostupné z Hradce Králové, Hořic nebo Jaroměře. Náplň práce: vedení celého střediska vč. jeho zaměstnanců koordinace vekšrých činností v provozu (příjem, skladování, výdej) plánování činností s důrazem na BOZP a PO zodpovědnost za údržbu a investice v celém areálu reporting a další "papírování" dle dané legislativy zaškolování pracovníků, účast na poradách vedoucích

Požadujeme

SŠ/VŠ technického zaměření praxe na obdobné pozici s vedením lidí (výroba, provoz, údržba apod.) řp. B a práce na PC dobré řídící a organizační schopnosti ekonomické myšlení a pečlivost na administrativu smysl pro pořádek a dodržování postupů

Nabízíme

stabilní zaměstnání s dobrým ohodnocením vč. odměn 25 dnů dovolené služební auto i k soukromému využívání stravenky příspěvek na penzijko zvýhodněné ceny firemních produktů příspěvky na volnočasové aktivity a další benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl