Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí provozu - Recyklace surovin

referenční číslo: 42401 | aktuálnost: 13.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní českou společnost hledám kandidáta/tku na pozici Vedoucího provozu, který/á disponuje zkušeností s řízením kolektivu a prostředí výroby mu/jí je blízké. Možný nástup únor/březen 2023 Lokalita: Dolní Měcholupy
Kontrola provozu dle provozního řádu Řízení podřízených pracovníků Komunikace s externími dodavatelskými firmami Účast na kontrolách z příslušných institucí

Požadujeme

Zkušenost s řízením kolektivu Znalost BOZP, PO Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) Schopnost efektivního rozhodování

Nabízíme

Práce v jednosměnném provozu Zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené Příspěvek na Multisport kartu Příspěvek na penzijní připojištění a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha