Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí provozu čerpací stanice - ranní směna

referenční číslo: 54575 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti s vedením lidí v oblasti služeb nebo přímo s vedením provozu čerpacích stanic? Pokud máte obchodního ducha a hledáte práci s flexibilní pracovní dobou, pošlete nám svůj životopis.
dohled nad plněním dlouhodobých cílů provozovny zajištění kompletního provozu vedení a rozvoj týmu motivace pracovníků a průběžné proškolování plánování směn + koordinace směn zajištění spokojenosti příchozích zákazníků dohled nad plněním dlouhodobých cílů

Požadujeme

zkušenosti v maloobchodu, službách, retail (občerstvení, pohonné hmoty) předchozí zkušenost s vedením lidí základy němčiny výhodou

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení příspěvek na dojíždění do práce mobilní telefon příspěvek na stravování v hodnotě 180 Kč 25 dní dovolené flexibilní pracovní doba moderní prostředí možnost se podílet na nových a zajímavých projektech
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair