Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí provozního oddělení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28083600730 | aktuálnost: 27.04.2024

STEBAL logistic, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- praxe v logistice, spedičních službách či dopravě alespoň 1 rok
- analytické a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajalita
- angličtina/němčina - mírně pokročilý
- výborná znalost MS Office, práce na PC
Náplň práce:
- zodpovědnost za výsledek oddělení
- vedení a motivování přímých podřízených a dalších pracovníků oddělení logistiky
- komunikace se zákazníky
- dohled nad plánovači a dispečery ve svěřeném oddělení
- standartní počet dispečerů 6
- reporty o hodnocení podřízených
- analýza výsledků
- podílení se na zlepšení chodu oddělení
Zaměstnanecké výhody:
-5 sick days, jazykové kurzy angličtiny, flexibilní pracovní dobu, kafetérie na pracovišti, mobilní telefon, zvýhodněná cena PHM

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Horská 302, Dubí, 41702

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné