Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektů - senior

referenční číslo: 15608 | aktuálnost: 30.08.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti ze strojírenské společnosti nebo z automobilového prostředí a hledáte novou pracovní příležitost? Máte praxi z projektového řízení a domluvíte se anglicky? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Stabilní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ PROJEKTŮ - SENIOR

Náplň práce

  • Koordinace a řízení projektů
  • Spolupráce a komunikace s dodavateli a klienty
  • Úzká spolupráce s oddělením kvality a výroby
  • Koordinace členů týmu k úspěšnému odevzdání projektu
  • Služební cesty do zahraničí - Evropa, Asie

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Prokazatelnou praxi v projektovém řízení
  • Zkušenosti z automotive – výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Kartu MULTISPORT
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost vést zajímavé projekty
  • Místo výkonu: okolí Mělníku

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Strojírenství